Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
Technologie <br>stájí

Technologie
stájí

Řídící jednotka<br> AGE-VENT 300+

Řídící jednotka
AGE-VENT 300+

Ventilační systém<br> na míru

Ventilační systém
na míru

Kvalitní<br> ohřívače

Kvalitní
ohřívače

Vytvořit a dlouhodobě udržet vhodné mikroklima ve stájích pro chov drůbeže a prasat
je základní podmínkou úspěšného hospodaření

scroll
Ventilace
stájí
Vytápění
stájí
CHLAZENÍ
STÁJÍ
Čištění vzduchu
ve stáji
KRMÍTKA
PRO DRŮBEŽ A PRASATA
NAPÁJEČKY
PRO DRŮBEŽ A PRASATA
Technologie stájí

Kvalitní technologie jsou základem efektivního růstu zvířat

Vytvořit a dlouhodobě udržet vhodné mikroklima ve stájích pro chov drůbeže a prasat je základní podmínkou úspěšného hospodaření, zdravého a efektivního růstu zvířat. Výběr vhodného typu ventilace vždy závisí na vstupních faktorech jako jsou např. kategorie, věk a množství zvířat, provedení haly, velikost chovného prostoru či použitá technologie. 

Ventilace stájí

TECHNOLOGIE PRO VENTILACI STÁJÍ ŠITÉ "NA MÍRU"

Nabízíme efektivní ventilační systémy „ušité na míru“ přímo pro konkrétní chovy.  Spočítáme a navrhneme bezchybně fungující systém na základě individuálních vstupních faktorů. Pro naše ventilační systémy používáme kvalitní komponenty vlastní výroby a také pečlivě vybrané a osvědčené komponenty dodavatelů z celého světa.

AGE s.r.o. nabízí vlastní řadu řídících jednotek ventilace, které v kombinaci s ostatními vysoce kvalitními prvky ventilačního systému, jako jsou ventilační klapky, komíny a velkoprůměrové ventilátory, tvoří výborně fungující celek.

Vytápění stájí

Pro vytápění hal v chovech drůbeže a prasat nabízíme celou řadu ohřívačů, které je možné různě kombinovat. Mezi klíčová kritéria volby správného systému vytápění pro stáje patří optimální distribuce teploty, omezení CO2, úspory energie a kompatibilita s životním prostředím.

KVALITNÍ OHŘÍVAČE DO STÁJÍ S VYSOKÝM EFEKTEM A ŽIVOTNOSTÍ

Mezi osvědčené technologie k vytápění stájí pro drůbež a prasata patří námi nabízené ohřívače s nepřímým spalováním s odtahem zplodin mimo stáj Ermaf, ohřívače s přímým otevřeným spalováním Ermaf, teplovodní ohřívače Lersen a infrazářiče Gasolec.

CHLAZENÍ STÁJÍ

Za pomoci našich chladicích systémů budete moci účinně snižovat teplotu v objektech tak, abyste zvířatům celoročně vytvářeli příznivé klima. Chlazení ve stájích řešíme prostředníctvím vysokotlakého chlazení, nízkotlakého chlazení, nebo chladících kolon. Všechna řešení jsou vhodná pro drůbeží haly, stáje pro prasata i jiné objekty.

Čištění vzduchu ve stáji

Rádi vám pomůžeme snížit amoniak, zápach a pevné částice a zlepšit kvalitu ovzduší ve vašich stájích. V chovu prasat je ze zákona vyžadováno snížení emisí čpavku, zápachu a pevných částic. Naše pračka vzduchu Porcus byla vyvinuta speciálně pro chov prasat, aby se minimalizovaly různé typy emisí Jedná se o jednoduchý, snadno udržovatelný systém, který splňuje nejvyšší dnes dostupné požadavky na výkon.

KRMÍTKA PRO DRŮBEŽ A PRASATA

NAPÁJEČKY PRO DRŮBEŽ A PRASATA

Dejte o nás vědět...

soc soc