Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
Výrobky AGE

Výrobky AGE

výroba ocelových<br> konstrukcí

výroba ocelových
konstrukcí

výroba a vývoj počítačů<br> pro řízení farmy

výroba a vývoj počítačů
pro řízení farmy

vlastní <br>kovovýroba

vlastní
kovovýroba

Nabízíme to nejlepší na trhu za rozumnou cenu a se zajištěným servisem, který je v pohotovosti 24h denně.

scroll
Vlastní výrobky AGE
Výrobky AGE

Od svého založení se AGE s.r.io. profiluje jako dodavatel technologií pro chov drůbeže a prasat Jako jedna z mála firem v ČR se zabýváme nejen výrobou a vývojem počítačů pro řízení farmy, ale i kovovýrobou, kam spadá též výroba ocelových konstrukcí a hal. Nabízíme to nejlepší na trhu za rozumnou cenu a se zajištěným servisem, který je v pohotovosti  24h denně.

Hlavním zaměřením je v současnosti výroba a dodávka technologií a hal pro drůbež a prasata. Oproti konkurenci disponujeme výhodou v podobě vlastního výrobního závodu.

Jedním z nosných prvků našeho sortimentu je výroba ocelových konstrukcí a stájové technologie pro prasata. Dodáváme haly a technologická zařízení výkrmu brojlerů, odchovu kuřic lehkého či těžkého typu, snášky oplozených vajec, konzumních vajec, odchovu a výkrmu krůt a okrajově i bažantů a křepelek. Zpracujeme cenovou nabídku včetně návrhu řešení a po dohodě ji následně realizujeme. Nabízíme technologie nejen pro výkrm prasat a odchov selat, ale i pro uzavřené obraty stáda – tzn. haly, kde jsou boxy pro jalové a březí prasnice, porodní kotce, kotce pro odchov prasniček. Celou farmu jsme schopni postavit na klíč. Po dohodě s investorem zajistíme dokumentaci pro stavební povolení, stavební prováděcí dokumentaci a dokumentaci pro kolaudační řízení.

  • výroba ocelových konstrukcí
  • výroba a vývoj počítačů pro řízení farmy
  • vlastní kovovýroba
  • výroba stájové technologie pro prasata
  • zajištěný servis
  • realizace stavby "na klíč"

Vlastní výrobky AGE

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc