Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
O nás

O nás

přes 30 let <br>zkušeností

přes 30 let
zkušeností

Zemědělské stavby<br> na klíč

Zemědělské stavby
na klíč

Kompletní dodávky hal<br> včetně technologií

Kompletní dodávky hal
včetně technologií

Společnost AGE s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávky hal a technologií pro ustájení drůbeže a prasat

scroll
Současnost Historické milníky Naše značky
O nás

O nás

Společnost AGE s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávky hal pro ustájení drůbeže a prasat. Firma byla založena v roce 1992 v Českém Meziříčí a za tuto dobu má na kontě mnoho funkčních objektů. Od prvopočátku svého založení se AGE s.r.o. profiluje jako dodavatel technologií pro chov drůbeže a prasat. Jako jedna z mála českých firem na našem trhu se zabývá nejen vývojem a výrobou počítačů pro řízení farmy, ale i kovovýrobou, kam spadá též výroba ocelových konstrukcí a hal. „Myslím si, že firma je úspěšná díky našemu přístupu k zákazníkům. Máme zkušené manažery, nabízíme to nejlepší na trhu za rozumnou cenu a se zajištěným servisem, který je v pohotovosti 24 hodin denně.

Zaslat dotaz

Současnost

Hlavním zaměřením je v současnosti výroba a dodávka technologií a hal pro drůbež a prasata. Oproti konkurenci disponujeme výhodou v podobě vlastního výrobního závodu. Některé špičkové technologie nakupujeme v zahraničí, jde zejména o krmné a napájecí systémy, ventilátory, topidla apod., ale mnoho věcí si vyrábí sami. Jedním z nosných prvků sortimentu je výroba ocelových konstrukcí a stájové technologie pro prasata. Dodáváme haly a technologická zařízení výkrmu brojlerů, odchovu kuřic lehkého či těžkého typu, snášky oplozených vajec, konzumních vajec, odchovu a výkrmu krůt a okrajově i bažantů a křepelek. Zákazníkovi zpracují cenovou nabídku včetně návrhu řešení a po dohodě ji následně realizujeme. Co se chovů prasat týče, nabízí technologie nejen pro výkrm prasat a odchov selat, ale i pro uzavřené obraty stáda – tzn. haly, kde jsou boxy pro jalové a březí prasnice, porodní kotce, kotce pro odchov prasniček.

Celou farmu jsou schopni postavit na klíč. Po dohodě s investorem zajistíme dokumentaci pro stavební povolení, stavební prováděcí dokumentaci a dokumentaci pro kolaudační řízení. Nabízíme technologii pro skladování krmných směsí v silech, dopravní systémy, krmné systémy, napájecí systémy, ventilační systémy, topné systémy, rekuperační systémy i fotovoltaické či vážicí systémy. Hlavním úkolem je farmáři představit aktuálně nejmodernější řešení a zároveň mu dodat tu nejkvalitnější technologii, která existuje, s tím, že za návrh plně zodpovídáme, čímž se mimo jiné zavazujeme dodržovat veškeré platné předpisy a farmáři zajistíme základ pro dobrou ekonomiku chovu.

Jsme jedinou českou firmou, která vyrábí počítač umožňující kompletní řízení farmy.

Historické milníky

  • Začátek v roce 1992 jako holandsko-česká firma pod názvem Agroefekt s.r.o.
  • 51% podíl držel holandský majitel a zbylých 49 % Ing. Ladislav Martinek .
  • V roce 1995 se firma přejmenovala na AGE s.r.o. a přestěhovala se do nově postaveného výrobního závodu.
  • V následujících letech došlo dvakrát ke změně vlastníka.
  • V roce 2012 Ing. Martinek odkoupil od holandského spolumajitele jeho podíl a od té doby je firma výhradně v českých rukou.
  • V roce 2018 se AGE s.r.o. stalo majetkem firmy PAWLICA EXPORT a.s. s jejími hlavními akcionáři Ing. Petrem Pawlicou, MBA,​ a Adamem Černým a bylo rozhodnuto, že AGE s.r.o. bude nadále působit pod stejným názvem ve svých původních oborech, tedy v zemědělství a v oblasti technologií pro chov drůbeže a prasat.

Naše obchodní značky

Technologie, jež dodáváme do našich zemědělských hal, pocházejí od ověřených zahraničních partnerů, kteří nabízejí specializované produkty nejvyšší kvality. Již řadu let zastupujeme:

  • ROXELL belgický výrobce automatizovaných systémů krmení, napájení, hnízdění, vytápění a větrání pro zemědělskéí podniky.
  • TECNO italský výrobce voliérových systému, člen skupiny AGCO, největší agrospupiny na světě
  • MULTIHEAT holandský výrobce systémů nepřímého vytápění a rekuperace tepla pro drůbežárny
  • INNO+ BV  přední globální partner v oblasti klimatických technologií a čištění vzduchu pro intenzivní chov hospodářských zvířat

Dejte o nás vědět...

soc soc