Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
Ohřívače stáje s <br>nepřímým spalováním

Ohřívače stáje s
nepřímým spalováním

Dlouhá<br> životnost

Dlouhá
životnost

Konstrukce <br>z nerezové oceli

Konstrukce
z nerezové oceli

Odtah<br> zplodin

Odtah
zplodin

Pro vytápění v chovech drůbeže a prasat nabízíme celou řadu ohřívačů,
které je možné různě kombinovat.

scroll
Technický list Galerie
Ohřívače stáje s nepřímým spalováním

Ohřívač nepřímý ERMAF RGA 100 ACU

Pro vytápění v chovech drůbeže a prasat nabízíme celou řadu ohřívačů, které je možné různě kombinovat. Mezi klíčová kritéria volby správného systému vytápění pro stáje patří optimální distribuce teploty, omezení CO2, úspory energie a kompatibilita s životním prostředím. Předností nepřímých ohřívačů je to, že výstup tepla neobsahuje žádný CO2.

Mezi klíčová kritéria volby správného systému vytápění pro zařízení do stájí patří optimální distribuce teploty, omezení CO2, úspory energie a kompatibilita s životním prostředím. Předností ohřívačů s nepřímým spalováním je to, že výstup tepla neobsahuje žádný CO2.

Společnost Ermaf se svými ohřívači s nepřímým ohřevem vzduchu pokračuje v nové éře technologie ohřívačů vzduchu. Technologie uzavřeného spalování umožňuje ohřívači vzduchu odvádět spaliny komínem ven, takže vlhkost a teplota jsou regulovány s minimální potřebou čerstvého vzduchu. Kromě lepší bezpečnosti spalování na zemní plyn nebo propan je dosaženo lepší délky proudu vzduchu.

Poptejte nezávazně nabídku
  • Ohřívač s odtahem zplodin
  • Nová kontroloní jednotka ACU zvyšuje efektivitu a usnadňuje ovládání
  • Konstrukce z nerezové oceli
  • Dlouhá životnost
  • Proudění vzduchu 8 000 m3/h

Nepřímý ohřívač do stájí s novou řídicí jendotkoou

Ohřívač RGA 100 s nepřímým spalováním je nyní vybaven novou řídicí jednotkou ACU a je certifikován podle nového nařízení o plynových spotřebičích. Ohřívač nyní poskytují nejen více funkcí a vyšší spolehlivost, ale je také přívětivější, pokud jde o instalaci a obsluhu. Také jeho údržba a čištění je snazší. Řídicí jednotka ACU nabízí možnost modulace pro RGA100, která se promítá do zvýšené efektivity a rozšířených možností regulace teploty.

Veškeré ovládání řídicí jednotky ACU je mnohem snazší a rychlejší.  Vše je intuitivnější než kdykoliv předtím. Uživatelské rozhraní má vylepšeny funkce: indikace stavu, signál plamene, sledování chyb a mnoho dalších. Díky vodotěsné skříni je řídicí jednotka společně s plynovým ventilem ještě lépe chráněna před vodou a prachem. Přívod plynu je nyní umístěn dole pro snadnější připojení potrubí.

Technický list

Série RGA 100
Výkon 100 Kw
Výtlak vzduchu 8000 m3/h
Spotřeba plynu - zemní plyn H 8,0 m3/h
Spotřeba plynu - propan 6,9 m3/h
Tlak plynu - propan  50 mbar
Plynová přípojka  3/4"
Elektrické připojení  200 V 900 W
Ochrana na přívod vzduchu Tlakový spínač
Kontrola ( pojistka ) plamene Ionizační
Účinný dosah tepla  40 m

Galerie

Dejte o nás vědět...

soc soc