Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
Moderní stájové technologie <br>pro chov prasat

Moderní stájové technologie
pro chov prasat

Výkonnost chovu<br>na maximum

Výkonnost chovu
na maximum

Vlastní řídící jednotka <br>AGE-VENT PIGS

Vlastní řídící jednotka
AGE-VENT PIGS

Kvalitní <br> technologie

Kvalitní
technologie

Nabízíme technologie pro prasata
respektující moderní chov prasat a všechny platné normy.

scroll
TECHNOLOGIE USTÁJENÍ
PRASNIC V PORODNÁCH
Technologie ustájení
pro jalové a březí prasnice
Technologie ustájení
v odchovnách selat
Technologie ustájení
pro výkrm prasat
Technologie ustájení
plemenných kanců
Stájové technologie pro chov prasat

MODERNÍ USTÁJENÍ PRO CHOV PRASAT OD A DO Z

Technologie pro prasata zaznamenala v posledních letech obrovskou revoluci. Nejen, že jsou velice efektivní a funkční, ale také splňují ty nejpřísnější Evropské normy. Naše produktová řada zahrnuje technologie ustájení pro všechny kategorie prasat. Nabízíme technologie pro prasata respektující moderní chov prasat a všechny platné normy.

U nás zároveň najdete zázemí stabilní společnosti, která se na trhu pohybuje již více než 30 let. Neustále přinášíme nové nápady a praktiky, které vám chov výrazně usnadní. Dodávaná technologická zařízení pro chov prasat plně respektují také požadavky na životní prostředí, pohodu obsluhy i samotných zvířat. Naše stájové technologie pro prasata vynikají svým potenciálem a možnostmi, díky kterým zvýšíte výkonnost Vašeho chovu na maximum. Zajistíme vám samozřejmě kompletní dodávku technologií pro prasata.

Poptejte nezávazně nabídku

TECHNOLOGIE USTÁJENÍ PRASNIC V PORODNÁCH

Nabízíme kompletně vybavené porodní kotce s celoroštovou nebo částečně roštovou podlahou. Kotce je možné vybavit také doupaty pro selata, napáječkami, nerezovými či plastovými krmnými mísami pro prasnici nebo krmítky pro selata. Porodní klece nabízíme v několika typech, každý pak dále v několika variantách. Ty se liší se rozměry, uspořádáním, způsobem uchycení, typem branky atd.

Vedle porodních kotců AGE vlastní výroby máme v nabídce i výsuvný porodní kotec WellFarrowing od společnosti Nooyen, který je v našem portfoliu novinkou. Tento produkt posunuje chov prasat na vyšší úroveň, neboť zajišťuje ty nejlepší životní podmínky pro prasata a významně snižuje ztráty selat zalehnutím.

Porodní kotce dle vašich požadavků!

Technologie ustájení pro jalové a březí prasnice

Pro jalové a březí prasnice nabízíme individuální a skupinové boxy, které jsou vyráběny z kvalitní oceli a následně žárově zinkovány pro dosažení dlouhé životnosti. Boxy lze doplnit o napáječky, krmné žlaby či krmné mísy.

Technologie ustájení v odchovnách selat

Pro ustájení selat v odchovnách máme v nabídce modulární hrazení BN1, jehož konstrukce je v kombinaci plastu, žárově zinkované oceli a nerezové oceli, což je pro chov prasat ideální. Jednotlivé boxy pak je možné doplnit dle požadavku zákazníka o napáječky a krmítka.

Technologie ustájení pro výkrm prasat

Pro ustájení prasat ve výkrmu používáme modulární hrazení BN2, jehož konstrukce je v kombinaci plastu, žárově zinkované oceli a nerezové oceli, což je pro chov prasat ideální. Jednotlivé boxy pak je možné doplnit dle požadavku zákazníka o napáječky a krmítka.

Nabízíme vysoce kvalitní a léty prověřené technologie pro výkrm prasat. Díky těmto technologiím zvýšíte výkonnost Vašeho chovu na maximum a dosáhnete skvělých výsledků, za které si vaši zákazníci rádi připlatí.

Technologie ustájení plemenných kanců

Pro ustájení plemenných kanců nabízíme box BK11 z žárově zinkované oceli. Kotec je dále možno vybavit napáječkou či krmnou mísou.

Naše poslední reference

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc