Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
Napáječky <br>pro drůbež

Napáječky
pro drůbež

Napáječky Roxell a Impex se vyznačují se především vysokou efektivitou,
snadnou údržbou a bezporuchovostí. S těmito napáječkami rozhodně nešlápnete vedle!

scroll
Napáječky pro drůbež Roxell Napáječky pro drůbež IMPEX Napáječka pro krůty Plasson Turkey Medikátory
Napáječky pro drůbež

Napáječky pro drůbež Roxell

Napáječky pro drůbež Roxell jsou mezi chovateli drůbeže velmi známé a oblíbené. Vyznačují se především vysokou efektivitou, snadnou údržbou a bezporuchovostí. S těmito napáječkami rozhodně nešlápnete vedle!

Poptejte nezávazně nabídku

Napáječka pro drůbež SPARKcup

Unikátní pohárkový napájecí systém vhodný pro všechny druhy drůbeže. Zajišťuje rychlý růst zvířat již od prvního dne. Během počátečního období udržují plováky napájecí pohárky naplněné vodou, avšak podestýlka zůstává suchá. Pohárky jsou samočistící a dají se snadno vyměnit. Systém umožňuje volnost pohybu všem druhům drůbeže.

 • Vysoký průtok: 500–600 ml/min
 • Vynikající hygiena, snadná údržba
 • Koncepce proplachu přímým průtokem
 • Samočisticí pohárky

Napáječka pro drůbež Swii’Flo

Niplový napájecí systém Swii’Flo poskytuje všem zvířatům vždy čerstvou čistou vodu. Kotoučový filtr v panelu na vodu udržuje vodu ve vysoké kvalitě a brání vytváření biofilmu. Dvojitě utěsněné niply, pečlivě navržené odkapové misky a odvětrávací jednotka zabraňují odkapávání vody, čímž udržují podestýlku v optimálním stavu. Jednoramenná odkapová miska nabízí zvířatům dostatečný prostor k dosažení niplu. Systém je vybavený unikátním zařízením proti hřadování SPIN soft, který eliminuje potřebu použití elektrických ohradníků. Všechny komponenty systému jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko poranění. Systém je možné vybavit 6 různými typy niplů Roxell s kovovým nebo plastovým tělem, které odpovídají specifickým potřebám brojlerů, kuřic a nosnic.

 • Napáječka Swii’Flo je vyrobena z pevných a odolných materiálů, které odolávají všem běžně používaným čisticím prostředkům a prudkému oplachování
 • Jednoduché a snadné čištění opakovaně použitelného kotoučového filtru

Niplové napáječky pro drůbež IMPEX

Společnost IMPEX je nizozemským výrobcem kvalitních napájecích systémů pro drůbež. Niplové napáječky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a je možné je doplnit několika typy odkapových misek. Odkapové misky se používají zejména pro brojlery, nosnice, odchovy a rodičovské chovy. Zde je  přísun vody vyšší a odkapová miska je potřebná pro zachycení přebytečné vody, kterou zvířata rozlijí.  U některých typů niplů pro brojlery a kachny, kde je přísun vody nižší, proto nejsou odkapové misky potřeba.

Niplové napáječky I-CLASSIC

Jsou navrženy speciálně pro zvířata ve stáří cca 16 týdnů a výše a pro zvířata, která již jsou zvyklá z niplů pít. Tyto niply jsou vyrobeny přesně tak, aby byl přísun vody po aktivaci zvířetem dostatečný, nikoliv přebytečný.
Niply mají 180° pohyblivý kolík a jsou vhodné především pro nosnice a rodičovský chov. Všechny niply jsou vyrobeny vysoce kvalitní nerezové oceli a některé mají vnější tělo z materiálu Delrin (POM).

Niplové napáječky I-FLEX

Dobrý start je pro jednodenní zvířata velice důležitý. Niply I-Flex zaručují zvířatům snadný přístup k vodě svým 360° pohyblivým kolíkem. Přísun vody těmito niply je pro zvířata přesně dostatečný v každé fázi jejich života. Tyto niply jsou vhodné především pro brojlery, odchov a nosnice. Niply pro kachny mají nižží průtok vody kvůli jejich tendenci si s niply hrát. Všechny niply jsou vyrobeny vysoce kvalitní nerezové oceli a některé mají vnější tělo z materiálu Delrin (POM).

Napáječka pro krůty Plasson Turkey

Společnost Plasson je výrobcem nejspolehlivějších zvonových napáječek pro drůbež na světě, které představují standard ve svém oboru. Napáječky Plasson jsou vyrobeny z robustního a vysoce odolného plastu odolávajícího poškození při aktivním dlouhodobém používání.

Napáječka pro krůty Plasson - typ MK II.

Zvonová napáječka Plasson Turkey je určena pro napájení dospělých krůt a je opatřena velkým napájecím žlábkem a velice odolnou pružinou navrženou speciálně pro velké krůty. Zvon je vyroben z robustního a vysoce odolného plastu odolávajícího náporu krůt při aktivním dlouhodobém používání. Jedinečným prvkem napáječek Plasson je zátěžová lahev, která funguje nezávisle na zvonu a eliminuje opotřebení ventilového mechanismu. Pro odchov krůt od prvního dne slouží napáječka Plasson - typ MK II.

 • Vyrobeno z kvalitního vysoce odolného plastu
 • Robustní konstrukce
 • Vhodné pro napájení dospělých krůt

Medikátory

Nepostradatelnou součástí napájecích systémů pro hospodářská zvířata jsou dávkovací čerpadla, neboli medikátory, kterými je možné zajistit přesné dávkování léčiv, probiotik, enzymů, vitamínů, minerálů a dalších látek do napájecí vody. Nabízíme špičková dávkovací čerpadla francouzské společnosti Dosatron s dlouholetou tradicí. Medikátor Dosatron používá jako jediný zdroj energie ke svému fungování tlak vody (není potřeba el. energie) a montuje se na přívodní vodovodní potrubí (přímo nebo na odbočku). Proudící voda aktivuje Dosatron, který nasaje požadovaný procentní podíl koncentrátu. Uvnitř Dosatronu je koncentrát smíchán s vodou. Tlak vody tlačí roztok po proudu. Dávka koncentrátu je přímo úměrná objemu vody vstupujícímu do Dosatronu nezávisle na změnách průtoku nebo tlaku vody, které  mohou v hlavním potrubí nastat. Při zastavení průtoku vody přestane medikátor pracovat.

Dva nejpoužívanější medikátory v chovech hospodářských zvířat

D25RE2

 • Plynule nastavitelné dávkování 0,2 - 2 % [1:500 - 1:50]
 • Průtok vody 10 l/h - 2,5 m3/h
 • Tlak vody 0,3 - 6 bar

D25RE5

 • Plynule nastavitelné dávkování 1 - 5 % [1:100 - 1:20]
 • Průtok vody 10 l/h - 2.5 m3/h
 • Tlak vody 0,3 - 6 bar
Poptejte nezávazně nabídku

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc