Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow

Zakázková výroba pochozí lávky pro podnik ZD Dobruška a.s.


Naše společnost AGE s.r.o. v místě realizovala zakázkovou výrobu ocelové konstrukce pochozí lávky okolo bioplynové stanice v délce 120 m.

Ekologizace podniku

Na konci roku 2012 podnik vybudoval a uvedl do provozu bioplynovou stanici o výkonu 1200 kW. Stanice byla postavena v návaznosti na živočišnou výrobu ve stávajícím středisku Dobruška. Vyrábí zde elektřinu a teplo, čímž účelně zužitkováváme velké množství odpadu. Vstupním materiálem si sami „krmí“ bioplynovou stanici.

V roce 2022 pak zahájili investici, díky které budou moci vyprodukovaný bioplyn čistit na biometan, a ten přímo tlakovat do plynárenské soustavy. Investice je dalším stupněm ekologizace podniku. S předpokládanou roční produkcí 3 miliony metrů krychlových ekvivalentu zemního plynu pomůže zvýšit energetickou bezpečnost České republiky.

Poptejte nezávazně nabídku

Zakázková výroba ocelových konstrukcí

Naše společnost AGE s.r.o. v místě realizovala zakázkovou výrobu ocelové konstrukce pochozí lávky okolo bioplynové stanice v délce 120 m.

A současně také zábradlí okolo fermentorů s napojením na pochozí lávku okolo bioplynové stanice v délce 125m.

Disponujeme výhodou v podobě vlastního výrobního závodu, výroba ocelových konstrukcí a stájové technologie pro prasata je jednou z nosných prvků našeho sortimentu. Dodáváme haly a technologická zařízení výkrmu brojlerů, odchovu kuřic lehkého či těžkého typu, snášky oplozených vajec, konzumních vajec, odchovu a výkrmu krůt a okrajově i bažantů a křepelek. Zákazníkovi zpracujeme cenovou nabídku včetně návrhu řešení a po dohodě ji následně realizujeme.

AGE tým

Dotaz na manažera projektu

Dejte o nás vědět...

soc soc