Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow

Nová Hala pro chov kachen pro jednu z nejvýznamnějších kachních líhní v Evropě


Pro jednu z nejvýznamnějších kachních líhní v Evropě, společnost PERENA, spol. s r.o., právě realizujeme výstavbu nové haly AGE pro chov kachen.

Nová hala AGE bude ve Slibovicích

V roce 2021 jsme v obci Hlušice realizovali kompletní dodávku na klíč, a to dvou nových hal pro rozmnožovací chov kachen. Každá hala o kapacitě 3 500 kusů kachen.

Naše vzájemná spolupráce pokračuje v letošním roce v obci Slibovice na Nymbursku. Zde realizujeme výstavbu další nové haly AGE včetně dodávky technologie pro chov kachen.

Spodní stavbu včetně jímky a požární nádrže dodává v subdodávce JOKA Moravský Krumlov.

Haly AGE v Hlušicích

AGE s.r.o. vyrábí a montuje halu o rozměrech 85,5 x 21,55 m. Halu tvoří ocelová zinkovaná konstrukce, Z-profily, střešní trapézový plech a sendvičové PIR panely.

Sendvičové PIR panely 100 mm, které tvoří stěny a podhled, halu zateplují a díky svému  omyvatelnému povrchu zároveň zajišťují dobrou hygienu a snadnou údržbu.

AGE s.r.o. je současně i dodavatelem technologie pro chov kachen do této haly.

Kapacita haly je 4 648 zvířat.

Dotaz na manažera projektu

Sklolaminátová sila SIV15 od firmy Agritech

Sila SIV od firmy Agritech jsou v základním provedení určeny ke krátkodobému skladování granulovaných krmných směsí a jiných sypkých krmných materiálů jako je např. hrubě drcený šrot. Skladované materiály mohou mít max. vlhkost 15% a max. měrnou hmotnost 650 kg/m3.

Zásobníky AGRITECH - SIV mají značné přednosti: - výborné tepelně - izolační vlastnosti, - spolehlivé vyprazdňování při skladování materiálu - velký sypný úhel, - jsou mechanicky odolné, lehké, těsné a nekorodují, - nevyžadují prakticky žádnou údržbu po dobu životnosti zásobníku, - v zásobníku nedochází k vnitřní kondenzaci v důsledku úplného odrazu infračervených a ultrafialových paprsků.

AGE-VENT 300+

Krmivo ze sil do krmných linek přivádí spirálový dopravník FA75 od firmy Roxell. Krmení potom zajišťují krmné linky DOS2000 od firmy PIL Elevage a napájení zajišťují napájecí linky od firmy Monoflo.

Ventilační systém je řízený řídící jednotkou AGE-VENT 300+.  Jednotka řídí a koriguje nejen ventilaci, ale i krmení, napájení, vážení zvířat a osvětlení. Byla vyvinuta speciálně pro účely řízení mikroklimatu a udržování jeho optimálních hodnot ve stájích pro drůbež.

AGE-VENT 300+

Dejte o nás vědět...

soc soc