HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA
AGE E-SHOP

Nová hala pro výkrm brojlerů ve Vacanovicích

 

Po řadě úspěšných realizací pro společnost JMbrojler Vacanovice s.r.o., kdy poslední plně vybavená hala byla předána na Vánoce 2019, v letošním roce společnost AGE s.r.o započala ve Vacanovicích stavbu kompletní haly na výkrm brojlerů o velikosti 95,2 m x 20,6 m s naskladňovací kapacitou 39.222 ks brojlerů.

V uplynulých letech naše firma úspěšně realizovala již pět hal na výkrm brojlerů pro společnost JMbrojler, společně s kompletní dodávkou halových technologií, kterými jsou sila, dopravníky a krmné linky Roxell, napáječky SPARKcup od téže firmy nebo topení ERMAF s odvodem zplodin mimo stáj. Nenahraditelnou součástí je i ventilační systém AGE řízený jednotkou AGE – Vent 300, který je stejně jako dezinfekční rám vlastním výrobkem naší společnosti.

Ve společnosti JMbrojler Vacanovice s.r.o jsou kuřata chována v prostředí rodinné farmy s dvacetiletou tradicí, kde si velmi zakládají na dokonalém chovatelském prostředí. Při chovu kuřat dbají na přirozený růst s možností pohybu na podestýlce. Kuřata tak mohou v komfortním prostředí růst bez stresu, antibiotik, hormonů či krmiv GMO, na jejich kvalitě masa je to samozřejmě znát. To vše a zejména aktuální stav v průběhu chovu uvnitř haly je on-line monitorován. Tento monitorovací AGE systém je součástí technologické výbavy dodávaný naší firmou.

Jsme rádi, že jsme partnerem ve vzájemné spolupráci a splňujeme náročná kritéria, kterých se při chovu kuřat firma JMbrojler Vacanovice s.r.o. drží.

AGE tým