Turn on Javascript!     +420 494 661 237     +420 602 411 747     virtuální prohlídka             Nabídky práce
  • Čeština
HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA
AGE E-SHOP

Nová hala pro Jurský Dvor

Jursky Dvor _20_SVK

Liaharenský podnik Nitra, as je společnost s více než 40letou tradicí v produkci kvalitních násadových vajec a jednodenních kuřat špičkových hybridů. Export firmy pokrývá nejen domácí a evropský trh, ale sahá i za hranice starého kontinentu. Podnik provozuje 6 chovatelských farem, ve kterých je dbáno na důkladnou péči, adekvátní výživu, biologickou bezpečnost a pohodu zvířat.

V letošním roce se vedení rozhodlo přistoupit ke stavbě nové haly pro rozmnožovací chov nosnic, neboť původní hala byla zničena požárem. Jako dodavatel byla vybrána firma AGE s.r.o. Naši pracovníci tak nyní v Nitře montují novu halu o rozměrech 75,6 x 13,2m, která bude stát na základech haly původní.

V těchto dnech hala dostává své opláštění. Stěnový panel se oproti standartnímu řešení nachází vně ocelové konstrukce a zároveň tvoří tepelnou izolaci haly.

LP Nitra as

Haly pro drůbež navrhujeme na míru a realizujeme je od prvotního projektu až po konečnou stavbu a dodávku technologií, jako jsou technologie pro krmení, napájení, ventilaci, vytápění a chlazení. Pro řízení mikroklimatu a udržování jeho optimálních hodnot ve stájích pro drůbež bude hala vybavena naší patentovanou řídící jednotkou AGE-VENT 300, která sama řeší optimální cestu, jak požadovaných vlastností mikroklimatu v konkrétních podmínkách dosáhnout. Díky řídící jednotce AGE – VENT bude řízení ventilace v hale hračkou.

Naše haly AGE jsou přínosné nejen z pohledu vysoké úrovně welfare, které poskytují zvířatům, ale rovněž z hlediska spotřeby energií a lepšího dodržování biosecurity díky širším možnostem čištění a dezinfekce. Díky úspoře nákladů se vyznačují rychlou finanční návratností.